INSTAGRAM BEGENI VE TAKIPCI SATIN ALMA

INSTAGRAM BEGENI VE TAKIPCI SATIN ALMA

  Instagram bu yılın en popüler sosyal medya platformları arasındadır. Günümüzde ınstagram uygulamasını aktif kullananların sayısı 800 milyon olarak belirlenmiştir. Bu kullanıcıların her birinin kendine ait profilleri bulunmaktadır, kullanıcılar kendi profillerinde çeşitli paylaşımlar yapabilmektedirler. Bu paylaşımları profillerini takip eden başka kullanıcılar tarafından görülebilmektedir. Başka kullanıcılar paylaşımlarına beğeni ve yorum atabilmektedirler.

 Sosyal medyada beğenin ne kadar önemli bir rol aldığını hepimiz bilmekteyiz. Kişi paylaştığı gönderilerin beğenisi ve profilinin takipçi sayısınsa göre ününü ortaya koymuş olarak bilinir. Sosyal medya kullanıcıları arasında bir rekabet haline dönüşen beğeni sayısı ve takipçi sayısı aktif kullanıcıların çok önem verdiği bir durumdur. Kullanıcılar birbirleriyle yarış halimdeymiş gibi rakipleri olarak gördükleri kişilerin beğeni ve takipçi sayısını geçmeyi hedeflemişlerdir. Bu yüzden paylaştıkları içerikleri kendilerine özgün yapmaya dikkat etmektedirler. Sürekli değişik ve ilgi çekici içerikler postlar paylaşmaya çalışmaktadırlar. Bazen kullanıcıların dikkatini çekebilmek için çektikleri fotoğraflarda kendilerini tehlikeye atmaktadırlar.

 

 Sizinde bildiğiniz üzere kullanıcılar beğeni alabilmek için bir sürü şey yapmaktadır. Örneğin fotoğrafın ilgi çekici olması için bir uçurumun kenarında sarkıtıp fotoğraf çeken kullanıcılar bulunmaktadır. Aslında beğeni ve takipçi almanın çok kolay bir yolu var, sosyal medya panellerinden beğeni ve takipçi satışı alınabilmektedir. Paylaşımlarınız için beğeni satın alabilirsiniz. Bu sayede paylaşımlarınız Instagram keşfet bölümünde yani Instagramın arama bölümünde öne çıkacağı için paylaşımlarınız bir çok kişiye rahatlıkla ulaşacaktır. Yani sosyal medyada rakiplerinizi beğeni ve takipçi sayısıyla geçmek istiyorsanız sosyal medya panellerine başvurabilirsiniz. Türkiye’nin en güvenilir sosyal paneli olan www.smmarketi.com sitemizden en uygun beğeni ve takipçi fiyatları ile sizde yüksek rakamlarda takipçi ve beğeniye sahip olabilirsiniz. 

SOSYAL MEDYA UZMANI NEDIR? NASIL OLUNUR?

SOSYAL MEDYA UZMANI NEDIR? NASIL OLUNUR?

SOSYAL MEDYA UZMANI NEDIR? NASIL OLUNUR?


  Sosyal medya uzmanlığı son zamanların en çok konuşulan popüler mesleklerinden biridir. Sosyal medya uzmanı ise belli bir tecrübeye sahip donanımlı insanların, sosyal medya kullanıcılarının sosyal medya etkileşimlerini, pazarlama faaliyetlerini geliştirmelerini ve satışların artırılmasını sağlar. Sosyal medyanın daha iyi kullanılabilmesini sağlayan meslek grubudur. Sosyal medya uzmanı kendine özgü yöntemlerle bu işlemleri yapar. İçinde bulunduğumuz dijital dünyada rekabet hat safhadadır. Bu noktada sosyal medya uzmanı bir strateji belirler ve bu stratejiye göre markanızın ihtiyaçlarına göre çalışmalarını yapar ve bu çalışmalarının sürekliliğini sağlar. Sosyal medya uzmanları sosyal medyada; beğeni, yorum, izlenme, takipçi satışı yaparak etkileşimlerin yükselmesini sağlar. Bu yükselmelerle diğer kullanıcıların hesaplarınıza erişimi artacaktır. Aynı zamanda kişi ya da kurumların nerelerde yer alması gerektiğini, potansiyel takipçi ya da müşterilerin nerelerde bulunduğunu belirler. Peki ya sosyal medya uzmanı nasıl olunur? Sosyal medya uzmanı olmak için resmi bir eğitim şart değildir. Bazı firmalar gerekli donanımlar (yazılım ve grafik tasarım) aramaktadırlar. Aynı zamanda vakıf üniversiteleri sertifika programları ile ya da özel kurslar sosyal medya uzmanlığı kursları ile bu eğitimi sağlamaktadır. Sosyal medya uzmanının yapması gereken başka görevlerde vardır. Birazda bunlardan bahsedelim. Metin, video, resim gibi içerikler oluşturmak, soyal medya analizleri yapmak, olumsuz haberlere karşılık düzeltme yayınlamak, sosyal medya profilleri oluşturmak, sosyal medya trendlerine hakim olup ona göre hareket etmek gibi daha birçok görevi vardır. 

Daha Fazla Oku

INSTAGRAM OZELLIKLERI VE POPULERLIK

INSTAGRAM OZELLIKLERI VE POPULERLIK

INSTAGRAM OZELLIKLERI VE POPULERLIK

 

Instagram, günümüzde en sık kullanılan sosyal platformlar arasındadır. Neredeyse her yaştaki insanın kullandığı bu platform, tanıdığımız insanlarla iletişim kurabilmemiz için çok işe yaramaktadır.  Instagramda tanıdığımız kişileri takip ederek onların paylaştığı video ve fotoğrafları görebilmekteyiz. Ayrıca onlarla mesajlaşabilir veya görüntülü sohbette edebiliriz. 

Bu platformda sadece tanıdıklarımızı değil, diğer insanlarında paylaşımlarını görebilir ve onlarla iletişime geçebiliriz. 

Bu özelliklerin yanı sıra ınstagramda paylaşılan fotoğraflar için bir sürü düzenleme özelliği vardır. Örneğin, paylaşacağınız bir fotoğrafı paylaşmadan önce instagramda ki özellikler ile renk tonunu, parlaklığını, boyutunu ve efektini istediğiniz şekilde ayarlayarak fotoğrafı paylaşabilirsiniz. Instagram sadece bu özellikle yetinmeyip bir sürü düzenleme özelliği getirmiştir; 

24 saatte geçici story, IGTV, reels  gibi özelliklerli vardır. Bu özelliklerden kısaca bahsedelim. 

Instagram  uygulamasında paylaştığınız hikayeler 24 saat profilinizde kalır, daha sonrasında arşivinize düşer ve bu hikayeleri daha sonradan tekrar paylaşabilirsiniz. 

IGTV özelliği sayesinde uzun videoları kalıcı olarak hesabınızda paylaşabilirsiniz.

Reels özelliği sayesinde kullanıcılar 15 saniyelik görüntü çekip videoları montajlama ve görsel efekt ekleme yapabilmektedirler. 

Bu özellikleri ınstagramda en çok fenomen veya bloggerler kullanmaktadır. Özellikle kıyafet tanıtımı yapan bloggerler anlaşma yaptıkları sayfaların kıyafetlerini giyinip videolarını reels ve IGTV özelliğiyle paylaşmaktadırlar. Amaçları ise paylaştıkları video ve fotoğrafları çok fazla kişiye ulaştırmak ve istedikleri beğeniye ulaşmaktır. Çünkü ınstagramda beğenisi ve izlenmesi fazla olan paylaşımlar daha çok dikkat çekmektedir.  Bloggerler ve fenomenler istedikleri beğeniye ulaşamadıkları zaman best smm panel sitelerine başvurup istedikleri beğeniyi alabilmektedirler. Sende ınstagramda ki beğenini arttırmak istiyorsan Türkiye’nin en ucuz smm paneli olan www.smmarketi.com sitemizden istediğin kadar begeni al

Daha Fazla Oku

SOCIAL PANEL

SOCIAL PANEL

SOCIAL PANEL

 Sosyal medya platformları günümüzde çeşitli iletişim amacıyla çok sık kullanılmaktadır. Bir sürü sosyal medya platformu bulunmaktadır. Bunların bazılarından bahsedelim. 

YouTube, Instagram, Facebook, Twitter, Spotify, Pinterest, TikTok, SoundCloud, ITunes, Snapchat, Twitch, Vimeo, Telegram, Linkedn, Tumblr, Periscope, Shazam gibi platformlarda bir sürü insanla iletişime geçebilirsiniz. İster mesajlaşarak isterseniz de yayınladığınız görüntülerle iletişim halinde olabilirsiniz. Bu görüntüler aynı uygulamayı kullanan bir sürü kullanıcıya ulaşacaktır. Bu şekilde popülerliğinizi de arttırabilmektesiniz.

 

En sık kullanılan uygulamalar arasında YouTube, Instagram, Twitter, Facebook, spotify, Tik Tok, Snapchat uygulamaları bulunmaktadır. Diğer uygulamalara oranla bu uygulamalar daha fazla kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Kullanıcılar kendi profillerinde istedikleri içeriği barındıran fotoğrafları veya videoları  paylaşıp diğer kullanıcıların dikkatini çekmektedirler. Yayınladıkları fotoğraf ve videolar bazen fazla erişime ulaşır ve kişi bir anda sosyal medya gündemine düşer. Sosyal medya gündeminde popüler olan kullanıcılar sosyal medya ünlüsü, fenomen, ınfluencer veya blogger olarak tanınmaktadrılar.

Günümüz kullanıcıları tarafından sevilen sosyal medya ünlüleri birbirleri arasında büyük bir rekabet halindedirler. Örneğin YouTube fenomenleri diğer fenomenlerin abone sayısıyla yarışmaktadır. Instagram fenomenleri ise takipçi ve beğeni sayısıyla yarış halindediler. Çünkü bu sosyal platformlarda erişimi fazla olan kullanıcı daha popüler sayılmaktadır. Kullanıcılar bazen destek için social panel sitelerinden destek almaktadırlar. Bu siteler takipci satisi ve oto beğeni satışı yapmaktadılar. Sadece takipçi ve beğeniyle kısıtlı kalmayıp sizlere bir sürü seçenek sunmaktadırlar. Sizlerde sosyal medya ünlüleri gibi yüksek takipçi, abone ve beğeniye sahip olmak isterseniz Türkiye’nin en büyük sosyal panel olan www.smmarketi.com sitemizden destek alabilirsiniz.

Daha Fazla Oku

EN UCUZ SMM PANEL

EN UCUZ SMM PANEL

EN UCUZ SMM PANEL

  Günümüz insanları tarafından çok sık kullanılan sosyal medya platformlarını  bir çok ünlüde aktif bir şekilde kullanmaktadır. Bazı ünlüler sadece tv ekranlarında ünlü olmayıp sosyal medya platformlarında paylaştıkları resimleriyle de insanların dikkatini çekmektedirler. Mesleklerininde etkisi dahil olmak üzere sosyal medyada da yüksek rakamda takipçiye sahiptirler. Onları  tv ekranlarında gören takipçileri, sosyal medyada ki paylaşımlarını  merakla beklediklerini bildikleri için büyük bir özenle paylaşmaktadırlar. Tabi gönderilerinin beğenilerinin fazla olması gerekmektedir. Paylaştıkları gönderilerin takipçileri tarafından yeterli beğeni almasını isteyen ünlü kullanıcılar smm panellerden destek almaktadırlar. Smm panellerden destek alarak paylaştıkları gönderilerin beğenisini, yorumunu hatta hesaplarının takipçilerini arttırma imkanları olacaktır.

 

Sosyal medya platformlarını sadece ünlülerin kullanmadığımı hepimiz bilmekteyiz. Herhangi bir insan herhangi bir sosyal medya platformunda kendine özel bir hesap açabilir, gönderi paylaşabilir veya başka kullanıcıları takip edebilir. Sosyal medya platformlarını kullanan neredeyse her kullanıcı aynen ünlülerde bahsettiğimiz gibi fazla beğeni ve takipçi istemektedir. Tabii istedikleri beğeni, takipçi, izlenme veya yoruma sahip olabilmek için başvurdukları smm panellerin en uygun fiyatlı ve en güvenilir olanını aramaktadırlar. Bu konuda sizlere yardımcı olmak için Türkiye’nin en ucuz smm paneli olan www.smmarketi.com sitemiz bulunmaktadır. Sitemize girip istediğiniz sosyal medya platformu için istediğiniz rakamda beğeni, yorum, takipçi ve izlenmeyi en uygun fiyatta, en güvenilir şekilde satın alabilirsiniz. Bu sayede sizde sosyal medyada erişiminizi arttırıp bir üne sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla Oku

INSTAGRAM ISLETME HESABI ACMA

INSTAGRAM ISLETME HESABI ACMA

INSTAGRAM ISLETME HESABI ACMA

  Instagram 2010 yılında kurulmuş, kullanıcıların fotoğraf, video paylaşımını sağlayan sosyal medya platformlarından biridir. Sosyal medyanın en popüler olan uygulamalarındandır ve instagram çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Telefon numaranız ya da mail adresiniz ile kendinize bir kullanıcı adı ve şifre bulup instagram hesabına kolayca sahip olabilirsiniz. Sonrasında tanıdığınız arkadaş, aile veya diğer birçok hesaba ulaşarak, onları takip edebilir paylaştıkları gönderileri görerek beğenebilir ya da yorum yapabilirsiniz. Instagram uygulamasını kişisel hesap olmak dışında da kullanabilirsiniz. Instagram işletme sahipleri için geliştirdiği güncelleme ile artık işletme hesapları açarak işletmelerinizi sosyal medya üzerinden kullanabilirsiniz. Peki ya işletme hesabı nasıl açılır?

  Normal profillerde reklam verme özelliği yokken işletme hesapları bu özelliğe sahiptir. İşletme hesabı açmak oldukça kolay bir işlemdir. Öncelikle instagram hesabı açmanız ve ardından bilgilerinizi girerek hesabınıza giriş yapmalısınız. Bu işlemi yaptıktan sonra profilinizin ayarlar kısmına gitmelisiniz. Ayarlar sekmesinde bulunan işletme hesabına geç seçeneğine basmalısınız. İşletme hesabına sahip olmak için Facebook işletme hesabına sahip olmalısınız. Eğer Facebook hesabına sahip değilseniz Facebook hesabı kurmalısınız. Instagram hesabınız herkese açık bir hesap olmalıdır. İşletme hesabını ayarla kısmından kişisel bilgilerinizin doğruluğunu kontrol etmelisiniz. Tüm bunları yaptıktan sonra bitti seçeneğine tıklamalısınız. Artık kişisel hesabınız işletme hesabı olmuştur.

  İşletme hesabınızın etkileşimlerini arttırarak işletmenizin gelişmesine katkıda bulunursunuz. Bu etkileşimleri sağlamak ve popülerliğe sahip olmak için yoğun uğraşlar göstermeye gerek yoktur. smmarketi.com üzerindeki Instagram takipçi paketleri gibi birçok hizmetle bu ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. 

Daha Fazla Oku

INSTAGRAM BEGENI VE TAKIPCI SATIN ALMA

INSTAGRAM BEGENI VE TAKIPCI SATIN ALMA

INSTAGRAM BEGENI VE TAKIPCI SATIN ALMA

  Instagram bu yılın en popüler sosyal medya platformları arasındadır. Günümüzde ınstagram uygulamasını aktif kullananların sayısı 800 milyon olarak belirlenmiştir. Bu kullanıcıların her birinin kendine ait profilleri bulunmaktadır, kullanıcılar kendi profillerinde çeşitli paylaşımlar yapabilmektedirler. Bu paylaşımları profillerini takip eden başka kullanıcılar tarafından görülebilmektedir. Başka kullanıcılar paylaşımlarına beğeni ve yorum atabilmektedirler.

 Sosyal medyada beğenin ne kadar önemli bir rol aldığını hepimiz bilmekteyiz. Kişi paylaştığı gönderilerin beğenisi ve profilinin takipçi sayısınsa göre ününü ortaya koymuş olarak bilinir. Sosyal medya kullanıcıları arasında bir rekabet haline dönüşen beğeni sayısı ve takipçi sayısı aktif kullanıcıların çok önem verdiği bir durumdur. Kullanıcılar birbirleriyle yarış halimdeymiş gibi rakipleri olarak gördükleri kişilerin beğeni ve takipçi sayısını geçmeyi hedeflemişlerdir. Bu yüzden paylaştıkları içerikleri kendilerine özgün yapmaya dikkat etmektedirler. Sürekli değişik ve ilgi çekici içerikler postlar paylaşmaya çalışmaktadırlar. Bazen kullanıcıların dikkatini çekebilmek için çektikleri fotoğraflarda kendilerini tehlikeye atmaktadırlar.

 

 Sizinde bildiğiniz üzere kullanıcılar beğeni alabilmek için bir sürü şey yapmaktadır. Örneğin fotoğrafın ilgi çekici olması için bir uçurumun kenarında sarkıtıp fotoğraf çeken kullanıcılar bulunmaktadır. Aslında beğeni ve takipçi almanın çok kolay bir yolu var, sosyal medya panellerinden beğeni ve takipçi satışı alınabilmektedir. Paylaşımlarınız için beğeni satın alabilirsiniz. Bu sayede paylaşımlarınız Instagram keşfet bölümünde yani Instagramın arama bölümünde öne çıkacağı için paylaşımlarınız bir çok kişiye rahatlıkla ulaşacaktır. Yani sosyal medyada rakiplerinizi beğeni ve takipçi sayısıyla geçmek istiyorsanız sosyal medya panellerine başvurabilirsiniz. Türkiye’nin en güvenilir sosyal paneli olan www.smmarketi.com sitemizden en uygun beğeni ve takipçi fiyatları ile sizde yüksek rakamlarda takipçi ve beğeniye sahip olabilirsiniz. 

Daha Fazla Oku

INSTAGRAMDA BEGENI VE TAKIPCI SAYISI NASIL ARTTIRILIR?

INSTAGRAMDA BEGENI VE TAKIPCI SAYISI NASIL ARTTIRILIR?

INSTAGRAMDA BEGENI VE TAKIPCI SAYISI NASIL ARTTIRILIR?

INSTAGRAMDA BEĞENİ NASIL ARTTIRILIR? 

   Hepimizin bildiği üzere sosyal medya platformlarında ön plana çıkabilmek için hesabınızın beğeni sayısının fazla olması gerekmektedir. Beğeni sayısı arttıkça hesabınız daha popüler bir profile dönüşecektir. Bu şekilde sosyal medyadaki ününüzü arttırabilir hatta sizlerde birer fenomen, blogger veya ınfluencer olabilirsiniz. Bunun için paylaştığınız gönderilerin beğenilerininde fazla olması gerekmektedir fakat sadece bu yeterli olmayacaktır, paylaştığınız içeriklerin ilgi çekici olması gerekmektedir. Instagram hesabınızda paylaştığınız fotoğrafın beğenisi fazla olursa Instagramın keşfet bölümüne düşmektedir. Keşfet bölümüne düşen paylaşımlar daha büyük bir kitleye ulaşılır, böylelikle daha da fazla beğeni elde etmiş olursunuz. Aslında instagram platformunda yüksek rakamlarda beğeniye sahip olmanın başka yolları da vardır, örneğin içeriklerinizi kendinize özgü fotoğraflar seçerek paylaşmak. Kendi hobilerinizi başkalarına önermek, bu size benzeyen insanları profilinize çekecektir. Bunun dışında instagram begeni satın alma sitelerine başvurabilir ve istediğiniz rakamda beğeniye sahip olabilirsiniz. 

 


 INSTAGRAMDA  TAKİPÇİ NASIL ARTTIRILIR?

   Instagram platformunda çoğu kullanıcı popülerlik yarışındadır. Diğer kullanıcıların takipçi saysını geçmeye çalışıp kendi popülerliklerini arttırmayı hedeflemişlerdir. Bir profilin takipçi sayısı yüksekse profil daha fazla dikkat çekmektedir. Kullanıcılar takipçi sayısını arttırmak için paylaşımlarının içeriklerini en farklı hale getirmeye çalışıp diğer kullanıcıların dikkatlerini çekmektedirler. En ilgi çekici içeriğe sahip olan kullanıcı bir nevi en fazla takipçiye ulaşmıştır. Yüksek rakamlarda takipçiye sahip olmak için başka seçeneklerde vardır. Mesela Türkiye’nin en güvenilir takipçi satın alma sitesi olarakta bilinen www.smmarketi.com sitesinden istediğiniz sayıda takipçiye sahip olabilirsiniz. Sitemiz sadece Instagram platformunda değil tüm sosyal medya platformlarında satış yapmaktadır. Ayrıca sadece takipçi değil beğeni, yorum ve izlenme satışları da yapmaktadır.

Daha Fazla Oku

TİKTOK MODANIN MERKEZİ OLUYOR

TİKTOK MODANIN MERKEZİ OLUYOR

TİKTOK MODANIN MERKEZİ OLUYOR

Bu kadar eleştiriye, bu kadar şikayetlere rağmen pandemi sürecinin öne çıkan sosyal medya uygulaması TikTok oldu. Ülkemizde kullanılmaya başlandığından beri tepkilerin çığ gibi büyüdüğü TikTok uygulaması önü alınmaz şekilde büyümeye ve kullanıcı kitlesini artırmaya devam ediyor. Peki TikTok bu başarısını neye borçlu? Pandemi sonrasında önceye kıyasla ciddi bir anlayış değişikliği yaşandı. Markalar bu uygulamadan özellikle kaçınırken pandemi sonrası bu yükselişi gözlemleyince bakış açıları değişti.  Ziyaretçi sayısı 60 milyona yaklaştı bile! Peki tik tok nasıl takipçi kazanılır? İşte yeni bir fırsat! Bu sene pandemiyle beraber tüm sektörlerin online platformlara taşındığını biliyoruz. Moda sektörü de bu mecburi platform değişimine ayak uydurmaya çalışıyor. 


Moda Sektörü de Artık TikTok’ta! 


Markalar her sene olduğu gibi bu sene de Eylül ayında moda haftaları düzenleyecekti fakat pandemi sebebiyle bu süreç sekteye uğradı. Bu krizi fırsata çeviren de TikTok oldu. Moda ayı projesi geliştiren TikTok, markaları uygulaması üzerinden tanıtmayı hedefliyor. TikTok’ta yayınlanacak çekimler yapan marka çalışanları bu çekimleri uygulama üzerinden yayınlayarak bu senenin tasarımlarını duyuracaklar. Bu sayede fiziksel olarak yapılan moda haftalarından çok daha fazla kişiye ulaşabilecekler. Aynı zamanda TikTok fenomenleriyle de anlaşma yapan markalar bu kişiler üzerinden de tanıtım yapmaya devam edecek. İşte bu durum takipçi artırmak için bulunmaz bir fırsat oluyor. Markalarla en iyi işbirliklerini yapan fenomenler ön plana çıkarak etkileşimlerini artıracaklar. Bu da kullanıcıların tik tok beğeni sayılarını oldukça yükseltecek. Sürecin nasıl işleyeceği önümüzdeki günlerde belli olacak. Kim bilir belki de ciddi bir başarı elde edilmesi durumunda moda tamamen dijitale yönelebilir.

Daha Fazla Oku

SMM PANEL NEDIR?

SMM PANEL NEDIR?

SMM PANEL NEDIR?


Açılımı Social Media Marketing yani “Sosyal Medya Pazarlama” olan smm panel türkiye sayesinde trafik kazanma ve ön plana çıkma sağlanabilir. Peki bunlar ne işe yarar diye soruyorsanız okuduklarınızdan sonra ne kadar önemli olduğunu anlayacaksınız. Bu siteler sayesinde aklınıza gelebilecek her uygulamada etkileşiminizi artırma şansına sahipsiniz. Satış yapıyorsanız, tanınmak istiyorsanız, başarı elde etmek ve rakiplerinizden bir adım öne geçmek istiyorsanız bu tür sosyal medya desteklerine ihtiyacınız olacaktır. 


Hangi Uygulamalar İçin Destek Alınabilir? 


İşte şaşıracağınız nokta tam da burası. Instagram, Twitter, Facebook, TikTok ve daha onlarca uygulama ve ünlü web siteler için etkileşim satın alma şansına sahipsiniz. Dakikalar içerisinde binlerce takipçi, yüzbinlerce görüntüleme ve daha birçok hizmet satın alabilirsiniz.


Sosyal Medya Bayilik Paneli nedir?


Bir diğer merak edilen nokta ise sosyal medya bayilik panel işlemidir. Bayilikler sayesinde çok başarılı servisleriniz olmasa da var olan bir panelden hizmet çekerek satış yapabilirsiniz. Belli bir komisyon ekleyerek bayilik aldığınız sitenin servislerini kendi sitenizde satışa çıkarabilirsiniz. Böylelikle servis bulma ya da yazılımcı bulma zahmetinden kurtulursunuz. smmarketi smm bayi hizmeti de vermektedir. 


Binlerce hizmet tek bir sitede!


Anlatılanlar iyi güzel fakat böyle bir siteyi nasıl bulabiliriz? smmarketi ile yukarıda bahsedilen tüm işlemleri yapabilir, yüzlerce servisten dilediğiniz hizmeti satın alabilirsiniz. Profesyonel kadrosuyla 7/24 canlı destek veren smmarketi hiçbir yerde bulunmayan servisleri en uygun fiyatlarla hizmetinize sunuyor. Farklı farklı sitelerden farklı farklı uygulamalar için hizmetler satın almak yerine tek bir site üzerinden istediğiniz her hizmeti satın alma özelliğiyle rakiplerinden ayrılan smmarketi ile artık siz de popüler olabilirsin

Daha Fazla Oku

INSTAGRAM CANLI YAYINLA GELIR ELDE ETME

INSTAGRAM CANLI YAYINLA GELIR ELDE ETME

INSTAGRAM CANLI YAYINLA GELIR ELDE ETME

INSTAGRAM CANLI YAYINLA GELIR ELDE ETME

 

Instagram yine yepyeni bir güncellemeyle karşımıza çıkıyor. Tüm sosyal medya uygulamalarından aldığı özelliklerle tek uygulamada onlarca deneyim imkanı sağlayan instagram şimdi de canlı yayınlar üzerinden gelir sağlama özelliği geliştirdiğini duyurdu. Bu yenilik rozetler ile kullanıma sunulacak. Tıpkı canlı yayın uygulamalarında olan sistemlerdeki gibi alınan rozetler canlı yayın sahibine gönderilebilecek. Instagram bu yenilikle canlı yayın uygulamalarına da meydan okuyor. 

 

İzleyiciler de ön planda! 

 

İzleyiciler bu rozetler sayesinde hem yayın sahibinin rozetler listesinde yer alacak hem de chat kısmında yorumlarının yanında rozetleri de görünecek. Bu da görünürlüklerini katlayacak. Ayrıca özel bir kalp ikonuna da sahip olma özelliği rozet özelliği ile birlikte geliyor. 


İçerik üreticileri ek gelir elde edebilecek!


Yaptıkları ürün tanıtımlarıyla ve sponsorluklarla gelir elde eden içerik üreticilerine bir yeni gelir kapısı daha açıldı. Bu yenilik de diğerleri gibi rekabeti artıracak gibi görünüyor. Takipçi sayısı çok önemli olduğu için instagram takipçi satışı da yapılmaya başlanmıştı. Kısa sürede çok daha fazla takipçi alarak bu rekabette öne çıkabilirsiniz. Peki instagram takipci satisi nasıl oluyor? Daha önce de anlattığımız gibi gerçek ve bot takipçi satın alabilirsiniz. Gerçek takipçiler her zaman daha iyidir çünkü etkileşimi artırır. Bot takipçi sadece rakamları yüksek gösterir fakat etkileşime etkisi yoktur. Bu nedenle kullanıcılar gerçek takipçi arayışına girmiştir. Fakat piyasada gerçek takipçi bulmak oldukça zordur. Gerçek olarak satılanların da çoğu bot takipçilerdir. Bu nedenle güvenilir ve köklü siteleri tercih etmeniz paranızın boşa gitmesini önleyecektir. SMMARKETİ bu konuda 7/24 Canlı destek vererek hiçbir müşterisini mağdur etmiyor. Siparişlerde aksaklık olması durumunda para iadesini garanti ediyor. Sizlerde sitemizde servisler kısmından size uygun takipçi paketleri inceleyebilirsiniz. 

Daha Fazla Oku